چیزی تا شروع نیمه دوم سال میلادی باقی نمانده و انتظار می رود که به زودی خبرهای خوبی از شرکت های تولید کننده موبایل به گوش برسد. خبرهای مربوط به نسل سوم تلفن همراه موتو G موتورولا که احتمالا با قیمت مقرون به صرفه و امکانات معقول خود دنباله رو نسخه های قبلی اش خواهد بود، در زمره مهم ترین عناوین خبری قرار خواهد داشت.

دستگاهی که در بالا مشاهده می کنید (به شماره مدل XT1543) همان طراحی نسخه های پیشین خود را به ارث برده و سطح بافت دار قسمت پشت بدنه اش، ظاهری منحصربفرد به آن بخشیده.

 

علاوه بر این، آنطور که در تصاویر دیده می شود، نوعی نوار فلز مانند درست در زیر دوربین دستگاه قرار گرفته که در نسخه های پیشین مشاهده نشده بود و به نظر می رود که شرکت سازنده در طراحی قسمت پشت دستگاه تا حدودی دنباله رو الجی بوده است، اما بی تردید Moto G (که تصور می شود عکس های منتشر شده به آن تعلق داشته باشند) این بخش را صرفا به خاطر زیبایی در خود دارد.

 

طبق شایعات، این دستگاه از نسخه ۵٫۱٫۱ اندروید بهره می برد و دارای یک نمایشگر ۵ اینچی، چیپست اسنپدراگون ۴۱۰، یک گیگابایت رم، ۵ گیگابایت حافظه داخلی و دوربین جلویی ۵ مگاپیکسلی خواهد بود که همه این مشخصات دقیقا طبق انتظاراتمان از تلفن هوشمند Moto G هستند.

 

اما به یاد داشته باشید که اینها صرفا شایعات و تصاویر لو رفته هستند و نمی توان با قطعیت در مورد صحت داشتنشان نظر داد. در واقع تا زمانی که کمپانی تولید کننده محصول تازه خود را به صورت رسمی معرفی نکن نمی توان با اطمینان از هیچ چیز سخن گفت.

 

گفتنی است که این تصاویر از یک انجمن دیجیتالی چینی به بیرون درز کرده اند و به همین خاطر امکان تاییدشان وجود ندارد.